Odkaz jsme Vám odeslali na email.

Nepodařilo se nám odeslat odkaz na váš email. Zkontrolujte, prosím, Váš email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

Online nápověda

GEO5

Stromeček
Nastavení
Produkt:
Program:
Jazyk:

Šablony

Rám "Šablony" je určen k práci s geologickou dokumentací. Tento rám je dostupný uživatelům se zakoupeným modulem "Dokumentace".

Šablony definují geologickou dokumentaci, kterou program poskytuje. Šablona každé zkoušky obsahuje:

Jednotlivé šablony jsou součástí tzv. sady šablon.

Práce se sadami šablon je prakticky stejná jako práce s nastavením norem v rámech "Nastavení" u ostatních problémů GEO5.

Rám "Šablony"

Tlačítko "Vybrat sadu šablon" slouží k volbě již vytvořené Šablony ze "Seznamu sad šablon dat zkoušek".

Tlačítko "Správce šablon" otevře dialogové okno "Správce šablon dat zkoušek", ve kterém lze prohlížet a upravovat jednotlivé sady šablon. Také se zde určuje, které sady budou viditelné v "Seznamu sad šablon zkoušek". Ve "Správci šablon" lze také sady šablon exportovat a importovat.

Program jednak obsahuje předdefinované základní Sady šablon , ale umožňuje i vytvářet uživatelské Sady šablon. Tlačítkem "Upravit kopii aktuální sady šablon a přidat ji do správce" otevřeme dialogové okno s kopií aktuální sady šablon, kterou můžeme dále upravovat. Vytvořená sada se následně zařadí do "Správce šablon dat zkoušek".

Tlačítko "Vytvořit lokální sadu šablon" umožňuje rychlou prohlídku a editaci aktuální sady šablon. Pokud se nějaký údaj změní, změní se název sady na "Lokální pro aktuální úlohu". Program dále pracuje s touto lokální sadou šablon. Pokud se rozhodneme, že je tato sada vhodná i pro další úlohy, přidáme ji do "Správce šablon" tlačítkem "Přidat do správce".

Vyzkoušejte si programy GEO5. Zdarma, bez výpočetních omezení.