0

GEO5 software

Online nápověda

Stromeček
Nastavení
Program:
Jazyk:

Přenos dat

Data jsou mezi programem "Stratigrafie" a mobilní aplikací "Data Collector" přenášena ve formátu *.g5zip.

Přenos souboru lze provádět libovolným způsobem, nejpohodlnější je využití jakéhokoliv cloudového řešení (Dropbox, Google Disk aj.), které nabízí možnost synchronizované složky mezi PC (s programem "Stratigrafie") a mobilním zařízením (s aplikací GEO5 Data Collector).

Export

Export dat z mobilní aplikace je dostupný u každého projektu pod dalšími možnostmi (viz ovládání aplikace).

Poznámka: Data jsou v mobilním zařízení standardně ukládána pod názvem projektu. Většina zařízení Android neumožňuje přepis souboru, proto je v případě exportu projektu se stejným názvem doplněn soubor označením vyjadřujícím číslo exportu (projekt_1.g5zip, projekt_2.g5zip, projekt_3.g5zip...). Smazání neaktuálních verzí projektu je vždy na uživateli.

Export je v programu "Stratigrafie" dostupný z "Ovládacího menu" (Soubor -> Mobilní aplikace -> Exportovat do mobilní aplikace).

Export pro mobilní aplikaci (program "Stratigrafie")

Exportovat je možné:

U všech položek je možné exportovat jenom šablonu (pro další vyplnění v mobilní aplikaci) nebo i uložená data z programu "Stratigrafie" (všechny nebo vybraná).

Dále je možné exportovat veškeré dodatky, které byly doplněny ve výstupním protokolu v programu "Stratigrafie" (a následně je načíst v mobilní aplikaci jako "Přílohy").

Import

Import dat do mobilní aplikace se provádí tlačítkem "Importuj" na výchozí stránce.

Import do programu "Stratigrafie" je dostupný z Ovládacího menu (Soubor -> Mobilní aplikace -> Importovat z mobilní aplikace).

Vyzkoušejte si programy GEO5. Zdarma.