0

FIN EC

Online nápověda

Stromeček
Nastavení
Program:
Jazyk:

Předvolby stromečku

Předvolby umožňují uložit stav stromečku (zaškrtnuté položky) v tiskovém okně pod libovolným jménem. Uložený stav stromečku pak může být kdykoliv znovu vyvolán výběrem předvolby z rozbalovacího seznamu. Tímto způsobem je možné si předdefinovat oblíbené typy výstupní dokumentace.

Pro práci s předvolbami slouží nástrojová lišta v záhlaví stromečku.

Lišta pro správu předvoleb

Uložení předvolby

Novou předvolbu (stav stromečku) lze uložit pomocí tlačítka "" v nástrojové liště. Pro uložení předvolby je nutné zadat název předvolby, lze též vyplnit popis.

Výběr a správa předvoleb

Výběr předvolby, která se má nastavit na stromečku, se provádí v rozbalovacím seznamu "Předvolba" v nástrojové liště v záhlaví stromečku. Kromě uživatelsky zadaných předvoleb jsou v seznamu následující přednastavené položky:

  • Výchozí - standardní nastavení stromečku, součástí dokumentu jsou všechny potřebné vstupy a výsledky. Dokument neobsahuje podrobné výpisy.
  • Vše - zaškrtne všechny položky ve stromečku
  • Nic - vypne všechny položky ve stromečku
  • Vyber řezy/dílce - zaškrtne všechny úlohy typu "řez" respektive "dílec"
  • Zruš řezy/dílce - zruší výběr všech úloh typu "řez" respektive "dílec"

Pomocí tlačítka "" lze spustit dialogové okno "Správce předvoleb". V tomto okně je možné upravovat seznam uložených předvoleb (přejmenovávat, mazat). Upravovat nelze programem definované předvolby. Jakákoliv předvolba může být skryta v nástrojové liště za pomoci zaškrtávacího políčka před názvem předvolby.

Okno "Správce předvoleb"

Vyzkoušejte si zdarma náš software.
Stáhněte si aktuální Edici zdarma.