Odkaz jsme Vám odeslali na email.

Nepodařilo se nám odeslat odkaz na váš email. Zkontrolujte, prosím, Váš email.

Výhody Fine Maintenance

Program uživatelské podpory vám zajišťuje následující výhody:

  • Jednoduchý přístup k nejnovějším upgradům
  • 10% sleva na nákup nových programů
  • Nové programy zařazené do balíčku ZDARMA
  • Prioritní technická podpora
  • Odborné poradenství

Aktuální software

Vývoj software je nepřetržitý proces modernizace, kontroly a následných úprav. Pravidelně vydáváme vylepšené verze programů. S Fine Maintenance budete mít vždy aktuální Edici softwaru doplněnou o nové funkce - a to za nejnižší možnou cenu.

Sleva na nákup nových programů

Uživatelé Fine Maintenance mohou využít nabídku 10% slevy na nákup nových programů nebo rozšíření licencí pro již zakoupené programy. Více v podrobných podmínkách.

Nové programy zařazené do balíčku zdarma

Jakmile zařadíme nově vydaný program do balíčku, předplatitelé Fine Maintenance daného balíčku získávají program zdarma.

Prioritní technická podpora

V rámci programu Fine Maintenance poskytujeme prioritní servis prostřednictvím telefonické hotline, případně prostřednictvím e-mailu. Technická podpora Vám rychle a profesionálně pomůže vyřešit potíže s instalací, ovládáním a nastavením veškerého našeho programového vybavení.

Odborné poradenství

Pomůžeme Vám vyřešit rovněž problémy, kterými se náš software zabývá. Odborné poradenství k aplikacím našich programových systémů je poskytováno odborníky s bohatými zkušenostmi a znalostmi z daného oboru. Konzultace poskytujeme prostřednictvím e-mailu případně telefonicky.

Potřebujete okamžitou podporu a aktuální software?

Získejte cenu za Fine Maintenance ihned po přihlášení do svého účtu nebo nás kontaktujte.