Odkaz jsme Vám odeslali na email.

Nepodařilo se nám odeslat odkaz na váš email. Zkontrolujte, prosím, Váš email.

Licence

Společnost Fine poskytuje několik typů licencí. Typ licence je dán jednak účelem, za kterým je licence poskytnuta (plná - komerční, akademická) a jednak způsobem použití – lokální licence (pro práci na samostatně stojícím počítači) nebo síťová licence (pro práci v síti) .

Lokální licence

Pokud zakoupíte lokální licenci, můžete programy nainstalovat na libovolný počet počítačů s tím, že programy fungují jen na počítači, ke kterému je právě připojen lokální hardwarový klíč. Programy lze instalovat do jednoho resp. více lokálních klíčů podle individuálních požadavků uživatele.

Síťová licence

Pokud zakoupíte síťovou licenci, můžete programy používat v počítačové síti. Maximální počet uživatelů, kteří mohou program používat současně v určitém okamžiku, je dán počtem zakoupených licencí, tj. přístup k programu může mít neomezeně mnoho uživatelů, ale v daném okamžiku vždy jen tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí. Ke spuštění softwaru je nutný síťový hardwarový klíč připojený k libovolnému počítači v síti.

Akademické licence

Akademické licence pro nekomerční využití lze získat za zvýhodněných podmínek. Získejte podrobné informace o jednotlivých typech akademických licencí.

Hardwarový klíč

Naše produkty dodáváme s hardwarovými klíči, které chrání programy před nelegálním používáním.

Jedná se o malé zařízení, které se zapojuje do USB portu počítače.

Klíč může být buď lokální (pro jeden počítač – lokální licence), síťový (pro počítače zapojené v síti – síťová licence) nebo časový (v případě nájmu licence).

Úplné licenční podmínky ke stažení ve formátu PDF.

Potřebujete více informací?

Získejte okamžitě cenovou kalkulaci v našem Obchodě nebo nás kontaktujte.