Odkaz jsme Vám odeslali na email.

Nepodařilo se nám odeslat odkaz na váš email. Zkontrolujte, prosím, Váš email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

GEO5 software

Výukové materiály

Naše materiály vás krok za krokem provedou řešením konkrétních úloh, poradí jak postupovat při výpočtech a poskytnou informace o použitých teoriích.

Využijte následující materiály:

Inženýrské manuály

Inženýrské manuály jsou výukové materiály, které vznikají jako reakce na dotazy uživatelů. Cílem každé kapitoly je vysvětlit, jak řešit konkrétní inženýrský problém za použití našich programů. Soubor s příkladem, který je výsledkem popsaného postupu modelování, je součástí instalace programů GEO5.

Ukázková data

Většina Inženýrských manuálů pracuje s našimi ukázkovými daty, které jsou dodávány spolu se softwarem. Díky tomu je možné porovnání svých výsledků s výsledky v manuálu a ověřit, že studenti tématu skutečně porozuměli a příklad správně namodelovali.

Výuková videa

Výuková videa představují základní práci se softwarem a jak jej používat ke snadnému řešení konkrétních úkolů. Všechna videa jsou k dispozici také na našem YouTube kanálu “GEO5 Geotechnický software”. Aby vám žádné video neuteklo, přihlaste se k odběru našeho Fine Zpravodaje.

Online nápověda - F1

Nápověda programů GEO5 se zobrazuje po stisknutím klávesy "F1"ve standardním dialogovém okně programu. Odpovídá vždy na právě řešený problém, ke kterému uvede nejen správný postup krok za krokem, ale i detailně vysvětlí použitou teorii v konkrétním výpočtu.

Nápověda je také k dispozici ke stažení ve formátu PDF, nebo online na našem webu.

Verifikační manuály

Cílem verifikačních manuálů je porovnat přesnost získaných výsledků z programů s ručně prováděnými výpočty konkrétních úloh.

Výpočty jsou detailně popsány a obsahují také odkazy na ukázková data, která jsou k dodávána spolu s instalací softwaru.

Dopřejte svým studentům profesionální software GEO5. Zažádejte si o výukovou licenci.

Ozveme se vám během následujícího pracovního dne.

Více názorů