Odkaz jsme Vám odeslali na email.

Nepodařilo se nám odeslat odkaz na váš email. Zkontrolujte, prosím, Váš email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

FIN EC

Klíčové vlastnosti FIN EC

FIN EC je soubor programů pro rovinných či prostorových prutových konstrukcí a jejich dimenzaci. Systém je složen z jednoduchých samostatných programů, které mají stejné uživatelské rozhraní a mohou spolu vzájemně spolupracovat.

Vyzkoušejte si programy FIN EC. Zdarma, bez výpočetních omezení.

Komplexní softwarové řešení

FIN EC obsahuje jak programy pro výpočet vnitřních sil na prutových konstrukcích metodou konečných prvků, tak dimenzační programy, které slouží k návrhu a posouzení jednotlivých konstrukčních prvků či detailů.

Jednoduché uživatelské prostředí

FIN EC se skládá z jednotlivých programů s intuitivním uživatelským prostředím. Programy jsou navrženy tak, aby zadávání údajů do programů kopírovalo postupy běžné při ručním posuzování, díky čemuž jsou snadné k pochopení a nevyžaduje absolvovat zvláštní školení.

Kontrolovatelné výpočty

FIN EC vyniká přehlednými a kontrolovatelnými postupy posouzení, které je možné vypsat a vytisknout včetně použitých vstupních hodnot. Uživatel si tak může snadno ověřit použitelnost posouzení a platnost výpočtu v nestandartních situacích. Pokud je to možné, jsou pro svoji kontrolovatelnost upřednostňovány analytické metody posouzení před řešením pomocí MKP.

Přehledné výstupy

Programy FIN EC generují přehledné textové a grafické výstupy, které lze jednoduše up-ravovat podle potřeb uživatele (přidat firemní logo; vkládat obrázky do textu). První typ dokumentu je ideální především důkladné kontrole výpočtů. Jednostránkový grafický výstup obsahuje vypsané vstupní hodnoty a výsledky výpočtu vždy pro jeden konstrukční prvek. Uživatelé je tak ocení zejména při sestavování konečné statické dokumentace.

BIM a komunikace s dalšími programy

Programy FIN EC podporují formát IFC pro výměnu informací v průběhu návrhu konstrukce a tvorbu informačního modelu budovy (BIM). Díky pokročilým možnostem importu vnitřních sil lze snadno posuzovat konstrukce vytvořené v jiných statických programech.

Kontextová nápověda

Programy FIN EC jsou snadné k pochopení a nevyžadují žádné školení či studování příruček. Přesto nabízíme kontextovou nápovědu, kterou lze zobrazit přímo v programu stisknutím klávesy F1. Vždy se zobrazí odpovídající kapitola nápovědy vysvětlující právě otevřenou část programu.

Cenově dostupný systém

Výhodou systému FIN EC je jeho cenová dostupnost, především díky jeho modulárnosti. Uživatel tak může začít s jedním programem a postupně dokupovat další podle potřeby. Cenu jednotlivých programů je možné zjistit v Obchodě, včetně všech možných slev. Studentské licence jsou poskytovány zdarma.

Technická podpora

Základní technická podpora je poskytována zdarma všem uživatelům programů FIN EC. Fine nabízí program rozšířené uživatelské podpory - Fine Maintenance. Služba je dostupná všem uživatelům za roční paušální poplatek a v rámci programu zákazník získává možnost telefonické hotline podpory, odborného poradenství a neomezené aktualizace programů. Navíc má uživatel možnost využít slev na odborné semináře nebo praktické kurzy použití softwaru.

Vyzkoušejte si programy FIN EC. Zdarma, bez výpočetních omezení.

Software nefunguje na mobilních zařízeních. Můžeme vám ale poslat odkaz ke stažení.

Potřebujete více informací?

Získejte okamžitě cenovou kalkulaci v našem Obchodě nebo nás kontaktujte.